Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sabrina: Tajemství mladé čarodějnice

1. 7. 2014

Sabrina je napůl člověk,napůl čarodějka a žije dvojí život,život jako obyčejná středoskolačka a čarodějnická učnice.Jakmile se tyto dva světy střetnou,Sabrina  se bude utkat se svými nepřáteli a zároveň udržet v tajnosti svou čarodějnickou identitu.

 1.Tanec s vlkodlaky

 2.Já bych tě láskou sned

 3.Koncert

 4.Bez času

 5.Čaj pro Ledobra

 6.Přestíraní je dřina

 7.Škit,škit bum

 8.Když se holky hádají

9.Dva testi naraz

10.Návrat vlkodlaků

11.Stvůri a jeskině

12.Po Sabline ani vidu ani slechu

13.Sabrina princezna trolu

14.Cupiti,hupiti

15.Noční skudče

16.Všechno moc škodí

17.Hledání talentu

18.První hlídání

19.Príma jizda

20.Domov ohrožení

21.Super Brina

22.Bez kouzel

23.Kde je ten kocour

24.Obnovený smysl pro kouzla

25.Dávej pozor co si přeješ

26.Spella

Hadej proč jsem hezká,kouzla nad pozemská.

Zá-ří tvá-ři mém (mém).

Co mám ti vysvětlovat,víc než puuha slova.

Je kouzlo blaznivé (blaznivé).

Pravdu kdo jsem já,na rtech každý má a ty (a ty).

Ti ji znáš o o ou.

o o ou.

Jsem prostě čarodějka a jenom měním schválně

mejkap a role své.

O o ou.

Má hulka všemocná je jen tak si

lidma hraje.stuj a neboj se o o ou.

 Tak běž dál mé čáry a máry je zpět

o o ou.

 

Sabrina je vaše průměrná 16-letá dívka s polovinou člověka velké tajemství-Je, napůl čarodějnice. Jako budoucí královna čarodějnice světě, že je milovaný většina jeho obyvatel a zvládnout magii, lektvary a kouzla rychleji, než jakýkoli jiný dospívající čarodějnice či čaroděje. Ale ona je trochu nemotora v lidském světě, kde žije s její tety Zeldou a Hildou, ale ona nemůže nechat nikoho vidět, jak dělat kouzla.

  Sabrina je napůl člověk, napůl čarodějka, která žije dvojím životem. Je obyčejnou  středoškolačkou i čarodějnickou učednicí, a tak se kromě domácích úkolů musí poprat i se zlořády, které ohrožují její svět. Vždy však musí dbát na utajení své identity.

 

Shinji je Enchantry je arogantní dospívající syn a jediný čaroděj, který může konkurovat Sabrině, pokud jde o inteligenci a magické nadání. Ta věc je: Shinji a Sabrina nevycházejí AT ALL.On žárlí, že by někdo (zvláště Sabrina), který dostane více pozornosti než jemu, a pokud nemůže vyhrát, bude se ujistěte se, že všichni ostatní selže. Řekněme, že to není "hezké" čaroděj.

 

 

  

 Salem:Kdysi utíká čaroděj nyní obrátil dům kočku Enchantra, Salem je Enchantra tajná špionážní a minion v lidském světě. Jeho poslání: Chcete-li, aby Sabrina život tak mizerně v lidském světě, že se rozhodnou žít v Witch World trvale. Pokud to může udělat, bude Enchantra aby Salem čaroděj znovu. Potíž je v tom Salem se začíná líbit Sabrina, ne-li také těšit, že kočka.

  

 Jessie je Sabrina je člověk BFF a jediný člověk, který ví, Sabrina a její tety jsou čarodějnice. Vždycky říká, že to, co je na mysli - VŽDY. Ona je velmi chrání Sabrina a vždy se na její stranu. Bez ohledu na to, jak špatné to dostane v lidském světě, Sabrina ví, že se mohou spolehnout na Jessie jako opravdový přítel.

  

 Harvey je aa hezký člověk teenager, ale otrokem všech aspektů pouťového kejklíře kultury. Od oblékání jako průvodce na vlkodlaka na různých filmových premiérách, Harvey je nejpohodlnější, když předstírá, že je není Harvey. Netřeba dodávat, že Harvey může být trochu nepříjemné kolem dívky, a zdá se být vždy dostal radu od svého BFF, Jim.

  

 Enchantra je zlo hlava čarodějnice z nadpřirozeného světa, který chce, aby "pravidlo" Sabrina, když se na trůn. Nejrychlejší způsob, jak to udělat, je dostat Sabrina vzít jejího syna, Shinji.Bohužel, dva navzájem nenávidí s vášní. Enchantra se vždy hledá možnosti, jak uvést dva z nich společně a stali královna matka-v-právo. Diskuse o děsivé!


     

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 148866
Měsíc: 3920
Den: 130